برد بیتسول(Brad Batesole) یک رهبر اندیشه بازاریابی شناخته شده در سطح بین الملل است. او یک کارآفرین، مشاور استارت‌آپ و یک متخصص بازاریابی شناخته‌شده است. دوره‌های آموزشی بازاریابی او، از محبوب‌ترین دوره‌های آنلاین هستند. برد تیم هایی را در شرکت های برتر از جمله LinkedIn ، Toyota ، LegalZoom ، Lynda.com و TMZ هدایت کرده است. او یک کارآفرین ، مشاور راه اندازی و یک متخصص بازاریابی رشد است. دوره های بازاریابی آموزشی بسیار محبوب وی از پربیننده ترین دوره های آنلاین است. برد بیش از ۱۵ سال صرف کار در چهارراه رشد بازاریابی ، توسعه تجارت و تبلیغات کرده است. او پس از راه اندازی اولین تجارت موفق در ۱۵ سالگی در مجله Entrepreneur معرفی شد.

برد بیش از 15 سال است که در زمینه بازاریابی رشد، توسعه کسب و کار و تبلیغات کار می‌کند. او پس از اینکه در سن 15 سالگی اولین کسب و کار موفقش را راه انداخت، در مجله Entrepreneur معرفی شد. برد با انجام مشاوره‌ی رشد با برندهای کوچک و بزرگی همچون Warby Parker و Staples و BioLite و Dickies و Urban Outfitters، مهارت‌های خود را تقویت کرد. او همچنین با چندین استارت‌آپ کار کرده است و به آن‌ها مشاوره‌ی استراتژیک و بازاریابی می‌دهد.
با اینکه او در کنفرانس‌هایی در سراسر دنیا از جمله CES و SXSW سخنرانی می‌کند، همچنان در حال یادگیری جدیدترین ابزارها و تکنولوژی‌های بازاریابی است.در حال حاضر، برد مدیر ارشد آموزش MadeCraft است