شرایط همکاری

تسویه حساب

مدرسين عزيز مي توانند از طريق پنل کاربري خود ميزان فروش را مشاهده کرده و هرگاه مبلغ موجودي حساب آنها به 100 هزار تومان رسد، درخواست تسويه حساب دهند. تمامي درخواست هاي برداشت در روز اول هر ماه بررسي و به حساب مدرسين واريز مي شود.

قیمت گذاری

تعيين قيمت دوره به عهده مدرسين مي باشد اما اگر نياز به مشاوره داشته باشيد، بخش پشتيباني استارت نو پلاس شما را راهنمايي خواهد کرد تا بهترين قيمت ممکن را انتخاب نماييد.

درصد فروش

اگر محتواي توليد شده توسط مدرس به طور انحصاري براي وبسايت استارت نو پلاس توليد شود و تنها در اين وبسايت به فروش رسد، 80 درصد فروش به مدرس تقديم خواهد شد و اگر مدرس قصد قرار دادن دوره اي را داشته باشد که در وبسايت هاي ديگر نيز قرار گرفته است، 60 درصد از فروش به عنوان درآمد مدرس در نظر گرفته مي شود.

ارسال درخواست تدریس

  چگونه مدس شویم؟

  در ابتدا شما بايد موضوع دوره آموزشي مورد نظر خود را با توجه به دسته هاي اصلي (کسب و کار، مارکتينگ، طراحي، چندرسانه اي، برنامه نويسي و IT و نرم افزار) انتخاب کرده و سپس آن را به همراه توضيحاتي در مورد رزومه کاري و تحصيلي خود و همچنين اطلاعات تماس، از طريق فرم ارسال درخواست تدريس (فرم روبرو) براي ما ارسال نماييد.

  همکاران ما درخواست شما را با توجه به موضوع دوره اي که انتخاب کرده ايد و همچنين اطلاعات ارسالي بررسي کرده و در صورت تاييد با شما تماس خواهند گرفت.

  در مرحله بعد شما بايد سرفصل هاي مورد نياز را از موضوع انتخابي خود استخراج نماييد. در اين مرحله بايد توجه داشته باشيد که سرفصل هاي استخراج شده توسط شما در مجموع بتوانند موضوع اصلي دوره را پوشش دهند و انتظار دانشجويان را برآورده کند.

  پس از تاييد و شروع همکاري با استارت نو پلاس و استخراج سرفصل ها، زمان آن فرا رسيده است که دوره خود را ضبط کنيد. نگران نباشيد قرار نيست براي ضبط دوره هزينه اي پرداخت کنيد. فقط کافيست با استفاده از برنامه کمتازيا (Camtasia) و با توجه به استانداردهايي که درباره آن در بالا صحبت شد به توضيح سرفصل ها و بخش هاي مختلف دوره بپردازيد. (براي دريافت فايل نصبي برنامه کمتازيا به سربرگ فايل هاي مورد نياز و جهت يادگيري نحوه کار با اين نرم افزار به دوره آموزشي «آموزش ظیط فیلم آموزشی با کمتازيا» مراجعه نماييد.)

  قبل از اينکه تمام دوره را ضبط کنيد، ابتدا بخش معرفي دوره را ضبط و جهت بررسي کيفيت و استانداردها براي ما به نشاني [email protected] ارسال کنيد. ما پس از بررسي از طريق ايميل شما را مطلع خواهيم کرد.

  شما مي توانيد براي پايان هر فصل و يا دوره آموزشي آزمون طراحي کنيد تا درک و يادگيري مفاهيم توسط دانشجو آسان تر شود. آزمون ها مي توانند به دو صورت صحيح يا غلط و 4 گزينه اي طراحي شوند. آزمون طراحي شده به همراه نمره هر سوال را از طريق ايميل مي توانيد براي ما ارسال کنيد.

  اگر امکان صدور مدرک از موسسه/آموزشگاه يا انجمن خاصي را داريد مي توانيد مدرک خام موسسه/آموزشگاه مورد نظر را به صورت مهر و امضا شده اسکن نماييد و براي ما ارسال کنيد تا همکاران ما به نام دانشجويان صادر کنند.

  حتما خروجي کمتاسيا را روي 1280*720 تنظيم کنيد و فايل لوگوي استارت نو پلاس را روي تمام قسمت هاي فيلم خود درج کنيد و سپس اموزش را براي ما ارسال کنيد.در غيراين صورت اموزش شما بايد توسط استارت نو پلاس ميکس شود.

  پس از ضبط دوره، فايل هاي مربوطه را بر روي يکي از سرويس هاي آپلود فايل (مانند mediafire) قرار دهيد و لينک هاي آن را به همراه فرم تکميل شده توضيحات دوره که در بخش فايل هاي مورد نياز قرار دارد، براي ما به نشاني [email protected] ارسال نماييد.

  پس از انتشار دوره بر روي سايت، دسترسي شما به داشبورد مدرس باز خواهد شد و از آن به بعد مي توانيد آمار بازديدها و فروش دوره هاي خود را مشاهده نماييد.

  مدرسين موظف هستند به سوالاتي که دانشجويان در مورد دوره مربوطه مي پرسند پاسخ دهند تا به درک و يادگيري هرچه بيشتر دانشجو کمک شود.

  نکته اول : پشتيباني فقط براي دوره هاي پولي الزامي است و در مورد دوره هاي رايگان مدرس در پاسخگويي يا عدم پاسخگويي به سوالات مختار مي باشد.

  نکته دوم : پشتيباني فقط براي مسائل و سوالات مرتبط با دوره ضروري است. بنابراين اگر دانشجو سوالي خارج از مباحث مطرح شده در دوره بپرسد، مدرس در پاسخگويي يا عد پاسخگويي به آن تيکت مختار مي باشد.

  نکته سوم : در صورتي که مشاهده شود مدرسي به تيکت هاي مرتبط با دوره خود پاسخ نمي دهد ابتدا با تذکر از سوي مديريت استارت نو پلاس مواجه خواهد شد و اگر باز هم بي توجهي ديده شود استارت نو پلاس نسبت به معلق کردن مدرس و دوره مربوطه اقدام خواهد کرد.

  الزامي براي نشان دادن چهره خود در دوره آموزشي نداريد اما بهتر است در ويدئو معرفي دوره حضور بيابيد و توضيحات لازمه را براي دانشجويان ارائه کنيد.

  برخي از موضوعات اساسي که بهتر است در ويدئوي معرفي دوره خود به آن اشاره کنيد :

  • معرفي مدرس
  • سابقه کاري و تحصيلي (در صورت تمايل)
  • موضوع دوره و موضوعاتي که در دوره به آن اشاره خواهد شد.
  • اين دوره براي چه کساني مناسب است؟
  • پيش نياز دوره چيست؟

  در انتها کاربران چه مطالبي مي آموزند؟

  • کيفيت صدا نکته بسيار مهمي است که بايد در اين مرحله به آن توجهي ويژه داشته باشيد. اکثر لپ تاپ هاي جديد داراي ميکروفون هاي با کيفيتي هستند اما اگر احساس مي کنيد ميکروفون لپ تاپ شما ضعيف است و يا ايجاد نويز مي کند، با صرف هزينه اي اندک مي توانيد ميکروفون هاي usb را تهيه نماييد که از کيفيت صداي قابل قبولي برخوردار هستند.
  • دوره خود را به بخش هاي کوتاه تقسيم کنيد و سعي کنيد هر ويدئو حداکثر 20 دقيقه باشد تا از حوصله دانشجويان خارج نشود.
  • کلامي شيوا و سليس نکته ديگري است که بايد در ضبط دوره به آن توجهي ويژه داشته باشيد. شما در صورتي مي توانيد درآمدهاي بالا کسب کنيد که دانش آموختگان از دوره شما راضي باشند. آنها رضايت خود را از طريق بررسي هاي ستاره اي و يا درج نظرات نشان مي دهند که اين دو از ملاک هاي مهم براي تصميم به خريد دانشجويان است.
  • قطع اسلايد هايي که به شما داده شده با نسبت 16:9 است. دقت کنيد که هنگام ضبط با پاورپوينت حتما از قطع 16:9 استفاده کنيد. (از آنجا که ممکن است طراحي اسلايدها به روز شود، آخرين نسخه آن را از بخش فايل هاي مورد نياز در همين صفحه دريافت کنيد.)
  • اندازه تصوير در ويدئوي آموزشي بايد به گونه‌اي باشد که کاربر بتواند به راحتي جزئيات تصوير را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پيشنهاد جت آموز اندازه (1280×720)HD است که اگر از نرم افزار کمتازيا براي ضبط دوره استفاده مي کنيد، بايد هنگام خروجي گرفتن از فايل ها از گزينه (Mp4 only (up to 720p استفاده کنيد.
  • از توضيحات زياد و بدون حرکت در يک اسلايد خودداري کنيد چرا که يکي از وجوه تمايز ويدئو و کتاب، انتقال مفاهيم از طريق حافظه بصري است.
  • شيوه بيان مدرس بايد به گونه اي باشد که تسلط خود بر روي مباحث را به دانشجو نشان دهد و بهتر است مدرسين به تلفظ صحيح کلمات فارسي و انگليسي توجهي ويژه داشته باشند.
  • استارت نو پلاس هيچ گونه تغييري در دوره ها ايجاد نکرده و به همان صورتي که از مدرسان دريافت مي کند، بر روي وبسايت قرار مي دهد.
  • درج هرگونه تبليغات در دوره هاي آموزشي (واترمارک، لوگو، زيرنويس و…) ممنوع بوده و در صورت مشاهده دوره جهت اصلاح به مدرس بازگردانده مي شود.
  • تمامي دوره ها بايد داراي يک ويدئو معرفي باشد و در صورتي که دوره اي فاقد اين بخش باشد اولين ويدئو به عنوان پيش نمايش دوره به مخاطبين نشان داده خواهد شد.
  • تکميل تمامي بخش هاي فرم توضيحات دوره الزامي است و تا زماني که اين فرم ارسال نشود دوره بر روي سايت قرار نخواهد گرفت.
  • اگر بعد از ارسال دوره بر روي سايت مدرس قصد ويرايش يک بخش يا کل دوره را داشته باشد مي تواند بعد از ايجاد تغييرات فايل هاي جديد را براي پشتيباني ارسال نمايد. دوره هاي منتشر شده در استارت نو پلاس ديگر حذف نخواهند شد
  • در صورتي که مدرس اموزش خود را مطابق با اصول ميکس نکند، و ويرايش فيلم ها توسط استارت نو پلاس انجام شود، ده درصد از تعرفه سود مدرس به ازاي هر دوره اي کاهش خواهد يافت.
  • مدرس موظف است متن قرارداد موجود در سربرگ فايل هاي مورد نياز در بخش «چگونه به يک مدرس تبديل شويم؟» را با دقت مطالعه کرده و شروع همکاري با استارت نو پلاس به منزله قبول تمامي موارد و شرايط موجود در اين قرارداد از سوي مدرس مي باشد.